Home Buy now! Contact Us Site Map Payments
MIKHAIL TOMBAK
MARIA TREBEN
HOW TO ORDER
FREE EBOOKS
OTHER RESOURCES
Search
  Go

Blog / Oct 22, 2021
Feb 04/09
Disease in a Bottle
Jan 30/09
The Art of Staying Young
Nov 18/08
Our Attitudes and Aging
Nov 03/08
INABILITY TO LIVE A BLISSFUL LIFE
May 27/08
Large intestine cleansing
Oct 29/07
Look after your health as carefully and tenderly as you look after your car.
Oct 22/07
We are what we eat
Oct 18/07
Less flour - more power
Oct 09/07
The truth about meat – the time bomb
Oct 04/07
CHEAP CANCER CURE?
Oct 01/07
Disease in a Bottle
Sep 25/07
The Danger of Refined Foods
May 16/07
INCORRECT BREATHING
Mar 26/07
Factors Causing Damage to our Health
All news

Michal Tombak "Czy Mozna Zyc 150 lat?"

Pełne oczyszczenie organizmu

W czystym ciele zdrowy duch

Pełne oczyszczenie organizmu składa się z higieny zewnętrznej i wewnętrznej. Jak z nich korzystać, aby służyły naszemu zdrowiu będzie napisane w tym rozdziale. Żeby pozbyć się prawdziwej przyczyny wielu chorób, trzeba w pierwszej kolejności „wyprowadzić” z organizmu wszystko to, co jak na wysypisku gromadziło się przez lata. W tym celu należy przeprowadzić całkowite oczyszczenie organizmu lub mówiąc prościej, „generalne sprzątanie” wszystkich systemów oczyszczających.

Całkowite oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, jest nam -życiowo niezbędne, dlatego że tylko czysty organizm, wolny od „wewnętrznego brudu”, może funkcjonować harmonijnie i właściwie. Każdy etap oczyszczania będzie dawał odczuwalne wyniki. Po oczyszczeniu jelita grubego - przestaną Państwa dręczyć wzdęcia brzucha, zaparcia, zgaga; po oczyszczeniu wątroby poprawia się trawienie, pamięć, pojawia się blask w oczach, połysk włosów. Będziecie Państwo wyglądać młodziej przestaniecie się męczyć, pojawi się energia i siły; oczyszczenie nerek powoduje zanik worków pod oczami, normalizuje się ciśnienie i zanikają różne bóle w dolnej części brzucha przyczyny, których do tej pory nie udało się ustalić. Oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli. Jeśli nie były one (stawy) sprawne ruchowo i bolały, szczególnie przy zmianie pogody, to teraz będą sprawne i elastyczne. Oczyszczenie limfy i naczyń krwionośnych obroni Państwa przed infekcjami, zawałem, wylewem, żylakami i wieloma dolegliwościami, które czynią czasem nasze życie nie do wytrzymania.

Mieszkanie po remoncie wygląda zupełnie inaczej, wypraną rzecz przyjemnie ubrać, polakierowany samochód cieszy nasze oko, ale wszystkiego tego nie da się porównać do odczuć, które się pojawią po pełnym oczyszczeniu organizmu. Jeżeli zdecydujecie się na ten krok, zapewniam Państwa - staniecie się zupełnie innymi ludźmi.

Na stronach 187- 222 ksiazki "Czy Mozna Zyc 150 lat?" Michala Tombaka znajdziecie Panstwo informacje na temat Całkowitego oczyszczenie organzimu.

ZEWNĘTRZNA HIGIENA CIAŁA

  • Czyszczenie zębów
  • Oczyszczenie języka
  • Oczyszczenie nosa
  • Oczyszczenie uszu

WEWNĘTRZNA HIGIENA CIAŁA

O higienie zewnętrznej każdy wie z dzieciństwa, natomiast o higienie wewnętrznej wiemy niewiele, podczas gdy stan naszych wewnętrznych organów określa nie tylko nasz wygląd zewnętrzny, ale ma decydujące znaczenie, jeśli chodzi o stan naszego zdrowia.

  • Oczyszczanie jelita grubego
  • Oczyszczanie wątroby
  • Oczyszczenie kości i stawów
  • Oczyszczanie nerek
  • Oczyszczenie limfy i krwi ze związków radioaktywnych i toksycznych (szczególnie przydatne dla osób po chemoterapii)
  • Oczyszczenie układu krwionośnego (naczyń i żył)

Zakup "Czy Mozna Zyc 150 lat?"

Wroc do poprzedniej strony


Unsubscribe
October, 22 
Copyright © Healthy Life Press Inc. 2000 -2020. All rights reserved.