Home Buy now! Contact Us Site Map Payments
MIKHAIL TOMBAK
MARIA TREBEN
HOW TO ORDER
FREE EBOOKS
OTHER RESOURCES
Search
  Go

Blog / Jan 17, 2022
Feb 04/09
Disease in a Bottle
Jan 30/09
The Art of Staying Young
Nov 18/08
Our Attitudes and Aging
Nov 03/08
INABILITY TO LIVE A BLISSFUL LIFE
May 27/08
Large intestine cleansing
Oct 29/07
Look after your health as carefully and tenderly as you look after your car.
Oct 22/07
We are what we eat
Oct 18/07
Less flour - more power
Oct 09/07
The truth about meat – the time bomb
Oct 04/07
CHEAP CANCER CURE?
Oct 01/07
Disease in a Bottle
Sep 25/07
The Danger of Refined Foods
May 16/07
INCORRECT BREATHING
Mar 26/07
Factors Causing Damage to our Health
All news

Definicja zdrowia

Zdrowie to pełny dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny, a nie tylko brak choroby lub niedomagania.
Światowa Organizacji Zdrowia, 1946.

Mnożone są diety cud, zachwalane są niezwykłe preparaty, reklamowane sposoby odchudzania i odmładzania. Wszystkich się w ten sposób łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami. Pełnia zdrowia to nie cudowne środki uzdrawiające, odmładzające lub odchudzające, ale życie w rytmie natury. Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim książek Michala Tombaka.

Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę a nie tylko odpowiednie jedzenie, jak twierdzi wielu twórców cudownych diet.

Autor książki - Michał Tombak stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Nie ma tutaj cudownych diet, są tylko proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie znajdziecie tutaj Państwo rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są proste i oczywiste, zgodne z naturą zasady odżywiania.

Najciekawszy wniosek zawiera się w znanej myśli: zdrowie jest w naszych rękach.

Co więcej książki autora umożliwiaja samodzielne, nieinwazyjne leczenie w domu z wykorzystaniem naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego.

Najważniejsze, co powinni wiedzieć wszyscy, a szczególnie ci, którzy postanowili odzyskać utracone zdrowie, to, że nasz organizm jest jednolitym systemem, na który należy zawsze oddziaływać kompleksowo (na”duszę i ciało”). Tylko przy takim podejściu można osiągnąć pożądane rezultaty. Tylko ten może być zdrów, kto troszczy się o swoją duchową i fizyczną doskonałość.
I jeszcze jeden aspekt, na który chcę zwrócić uwagę - niszczyć swoje zdrowie zaczynamy (z wielu powodów) od wczesnego dzieciństwa, dlatego powrót do zdrowia nie może być natychmiastowy. Żeby pozbyć się problemów zdrowotnych niekiedy należy "pracować nad sobą" 2-3 lata. A potem trzeba tylko podtrzymywać porządek w swojej głowie i swoim ciele i do końca życia cieszyć się z "prezentu", którym bezinteresownie obdarzyła każdego z nas natura - dobrego zdrowia.

Wiecej informacji o ksiazkach Michala Tombaka


Unsubscribe
January, 17 
Copyright © Healthy Life Press Inc. 2000 -2020. All rights reserved.